View Single Post
Staro 28.08.2019., 12:13   #105
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo da se i ja ajvim. ovo preuzimanje rutera me strasno sokiralo. Ali sam ujedno i jako sretan sto sam se konacno rijesio T-Coma i nikad vise k njima po niti bilo kakvim uvjetima.

ZASTO:
Dugorocni sam korisnik vise sigurno od deset godina kod njih i dozivio sam svasta. I ovo sto pisete da mi je riknuo ruter tamo davno i nisu mi htjeli dat novi, a imao sam ugovor s njima. Poludio sam, naplacivali mi internet a nisam imao ruter, onda sam nabavio neki polovni. Nakon toga sam sklopio s njima ugovor opet su me uspjeli upecati sa svojim glupim povlasticama koje su uvijek nakraju ispale jako skupe.


Dobio drugi ruter, a na racunu su uredno napisali da uzimaju cca 25 kuna kao osiguranje opreme, pa nije mi bilo jasno kakva je to orpema 24 mjeseca puta 25 kuna, to je da si odplatio cjeli ruter. I jednom je bio cak neki problem mislim da je thomson bio u pitanju zamjenili ga s kineskim Zteee prije kakvih 4 godine mozda i vise i sad ga zele natrag.

Netreba mi, netreba ni njima, to je govno od rutera kojeg nitko vise nece koristiti kada imamo FIBER. ALI moze ih biti sram sa svojom poslovnom politikom, ako kupujete internet, mobitel bilo sto NIKADA ne uzimaj TCOM to je moj savjet, mozda na prvu izgledaju povoljni, ali nakraju oni sve to jako dobro naplate prije ili poslije. I nije naplata u novcu nego je naplata u bezobrazluku i nepostivanju...

A sad nakraju mi recite sto sve moram vratiti?
Ruter i adapter? Ili ima tu jos nesto tipa neki kablovi? Nesto cak vidim da psie da treba i kutija biti original i manual kako se ruter koristi, pa jesu li oni normalni? Da ja drzim kutiju 10 godina?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote