View Single Post
Staro 30.04.2019., 23:44   #940
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Eto ga, danas nakon narudžbe od 26.03. (33 dana), stigao sa Alije Crouch QC 3.0 punioc koji je plaćen 3,29 USD Par slikica kako izgleda i veličina usporedno sa orginal Samsung punjačem koji ide uz S7.




Ono što sam se iznenadio jest da je uz punjač u kuverti stigao OLAF kabel duljine 1,5 m. Nije nešto extra, dođe 1,39USD ali lijepo da su se sjetili pokloniti nešto uz punioc. Ili je poklon ili su se zeznuli, nemam pojima, no pitati neću sigurno je li greška niti se nuditi da nadoplatim, ali zahvaliti se hoću



Kabel je OK. Baseus i UGreen su nešto kvalitetniji pod prstima nego ovaj, no i ovaj kao i ovi navedeni podržava fast charging.

Kad smo kod fast charginga, to radi. Punjač je topao, ali ništa topliji od orginala od S7 kad to radi. Kao što rekoh, QC ne koristim pa će ovaj punjač biti korišten za normalno punjenje. Također, usporedno sa onim UGreenom kojeg sam nedavno dobio, osjeti se da je manje kvalitetan, ali daleko od toga da izgleda loše ili dirt-cheap obzirom na cijenu. Za pola sata njegovog rada, jedina mana je putovanje od mjesec dana

Nije na prodaju, budem si ga ostavio. I njega i ovaj dodatni čabe Olaf kabel. A selleru svakako 5-star

EDIT: Ima brand. Crouch A nešto slično je testirao i onaj gospon LINK. Nije isti brand ali po vanjštini su slični.Bottom line - za sada radi
Imam dva ta. Ista. Jedan još radi ali ga ne koristim , pošaljem ti ga ako hoćeš 😂😂 Drugi je eksplodirao dok se punio ženin s7. Nije se vatra razbuktila ali je osigurač izbio a on se doslovno raspao i sve je iznutra bilo crno i spaljeno.

I btw sporije puni od original su punjača. Izmjeri sa nečim pa ćeš vidjeti


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote