View Single Post
Staro 11.06.2008., 18:57   #16
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor Vin EuroDizel Pregled postova
1) Previsok je HS na NB-u i nece mu svaki hladnjak stati
2) Nema IEEE1394 koji je danas gotovo nuzan
3) DFI ima nikakvu opciju softverskog kontroliranja ventilatora spojenih na plocu u cemu uGuru briljira.
4) Ne treba svakome ploca koja ce stajati "u šukarama" van kucista i cekati da joj netko nagruva FSB od 550MHz, za 800 kn se kupi puno jednostavnija ploca sa vise funkcija od ove super-duper OC DFI sarenjule.

Hoces jos Laci?
Nisam siguran o kojoj konkretno ploči govorimo:

1. Malo pažnje pri izboru hladnjaka
2. Ja sam imao FW i nikad ga nisam iskoristio, no nekom je kao što pišeš nužan
3. Meni potpuno nepotrebna opcija, no koliko se sjećam postoji nekakva aplikacija ITE Smart Guardian koja je to omogućavala na NF4 i pretpostavljam da može i na P35. Pretpostavljam, jer mi ne treba takva opcija, sve se to namjesti iz BIOS-a. Jedini ventilator koji bih eventualno tako kontrolirao je onaj na CPU a taj će uskoro biti takav da mu ne treba regulacija.
4. Točno, no nije stvar samo u visokom FSB-u kao takvom. Ploča koja može postići visoki FSB time potvrđuje svoju kvalitetu izrade te samim tim mogućnost da i na default vrijednostima radi stabilno...

Ne neću više jer si očigledno veliki ljubitelj ABIT-a. Nije to ništa loše no kako i ostale kolege primjećuju pretjeruješ u iskazivanju te naklonosti po forumu.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline