View Single Post
Staro 31.01.2018., 20:52   #919
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
a sad... u globalu je dobar telefon.
cons:
-Nakon par mjeseci mi je baterija postala totalno nepredvidiva... nekad mi drzi dobro, a onda mi se dogodi da dvaput dnevno nadopunjavam... doslo je do toga da mi je svako malo bio tel na kablu, u autu obavezno... i onda, bez nekog pravila, izdrzi cijeli dan bez problema... ovo je vjerojatno do moje upotrebe i nadopunjavanja na sto je jako osjetljiv...

-sucelje, par mjeseci mi se stalno rusile aplikacije, random... to se s vremenom popravilo, valjda sa updateima... no ono sto se pokvarilo je brzina kamera aplikacije.
- Znaci, quick launch vise nije bio quick (cak sam isao factory resetati mob), jednostavno je imao osjetan lag, pauzu, kako da napisem, onako, 2-3 sekunde dok otvori kamera app, i onda se znalo desiti da nece okinuti fotku dok se "ne ucita" i nemas otvoren app par sekundi... kad radi, radi ko metak, trenutno okida, sucelje jednostavno ali funkcionalno
Fotke uglavnom dobre, ali sam imao jedan veliki prigovor na AutoHDR... a to je da bi boja koze na ljudskom licu uvijek ispadala rozkasta... pogotovo pri slabijem malo svjetlu, ili umjetnoj rasvejti... gasenjem hdr-a bi koza bila normalna... pogotovo mi je ovo primjetno bilo kod slikanja svojih curica svijetle puti... iritantno totalno i neprirodno... isto kao i taj HDR je jako cesto radio neprirodne slike, jako boostane

i video pri slabom svjetlu je ocajan iskreno. Pun suma, mutan, koma.
Video stabilizacija je super ako ne paniras mobitelom... onda ima nakakav robotski pokret kad se video u trzajima mice...

-ekran mi je onako, srednja zalost bio (meni, uzmite ovo sa dozom opreza) posto sam na pixela presao sa Note5 koji je hands down imao najbolji ekran od svih mobitela ikada,
ne velim da je los, ali je imao primjetnu promjenu na promjene kuta gledanja, i nekako mi je uvijek falilo malo zivosti u slici... kontrasta.

-dizajn me kod mobitela ne dira previse a niti velicina, ionako mi je vecinom u prozirnom tpu caseu jer me zivcira da mi je mob klizav i ispada iz ruke/dzepa/itd.. i mora biti gumirano kuciste gore...

-zvucnik je srednja zalost, uvijek sam se nalazio kako stiskam volume up a ono na maks, pogotovo u autu kad sam bio.... ujedno speakerphone u autu recimo puno slabije radio nego na note5...

sad imam U11, i sto se tice brzine sucelja cak bi rekao da U11 bolje odradjiva sve. Kratko ga imam. baterija mi se cini bolja na U11, odmah drugi dan sam imao 5h sceen on time, sto na pixelu sam mogao sanjati.

Posto sam inace jako kritican prema mobitelima, pisem ti iskreno sa mog stajalista. Sigurno da ce biti ekipe koja ce napisati, sto brijes, ekran je zakon, kamera je zakon, bla bla.
je, ali ne da bi mi bio No1. tu je negdje u rangu ostalih flagshipova, ali sa svojim musicama... samsung rastura u ekranima a i kamera sucelju i kameri opcenito... pixel u brzini sucelja... itd itd...

nadam se da razumijes sto hocu reci..
Imaš U11, dal ima razlike u performansama, XL vs U11?
U11 je brz..

Pretpostavljam da je kamera onda bolja na U11 nego na Pixelu?

Za XL na xda baš ne nalazim nekaj ekstra pozitivno mišljenje, kolko sam čitao očito je dost raširen problem sa zvučnikom i većina se žali na to..



Gledam ovaj Pixel 2, baterija odlična, kamera vrhunska, zvučnici odlični, mob je brz, samo kaj je cijena povisoka..
zvonac je offline   Reply With Quote