View Single Post
Staro 25.03.2019., 20:50   #28
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Svaka cast rano si krenuo u istrazivanje
Ja pred mjesec dana narucio kuhinju i sve uzeo od Boscha. Kad sam krenuo istrazivat i vidio more podataka reko neki srednji razred od Boscha i gotovo. Nemam ni vremena ni volje to sve pretrazivati.
Baš to, čovjek može izgubiti dane i dane u istraživanju i onda kupit vrhunski uređaj koji nikome nije krepao i baš tebi krepa prvi. Kao kad ti u servisu bilo čega vele, Vi ste prvi sa tim problemom. Osjećaj je poseban
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Covjek koji mi je slagao kuhinju (Kika) je preporucio AEG kao dobar omjer cjene i kvalitete.

Jedino ugradbeni fridge je whirpool jer jedini ima vanstandardno veliki da mi popuni ormar taman.
Ni prodavacu u Kiki nije jasno zasto samo Whirpool radi tako veliki fridge.

NOTE: kod pecnice navodno je dobro uzeti sa pirolizom. Googlaj... model koji sam uzeo je BOSCH HBA5784B0
AEG je odličan, ali ako misli sve od njega kupovati, možda se isplati u Austriju otić to kupit. Cijene tamo i tu su različite poprilično. S time da je AEG 2x skuplji od recimo BEKO, Gorenje, Končar etc.

Iako, npr. kad kreneš suđerice otvarati, vidiš da ima razlike i da je Candy tu top za ove low budget modele.

Sad, pečnica sa pirolizom je zadnji krik. Normalno da će svi reći da to treba uzeti. Hoće li to prelomiti stvar ? Teško. Više znači ovaj ventilator unutra nego piroliza. Vjerojatno neću tako govoriti kad ću je čistiti
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote