View Single Post
Staro 02.10.2018., 10:02   #1085
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
covjek je izjavio
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Htio sam naglasit da mi treba nešto performansama kao 970 odnosno ne slabije i da su u tom rangu novci nebitni
i ok preporucujete mu gtx1060 3gb, na spomen 1440p rezolucije pocinje prica moras uzeti gtx1070, svjetlosna godina je jaca od ove prve i jako se isplati. eladio/ ja uskacem i iznosim podatke koliko je jaca i kao vlasnik iste na 1440p rezoluciji izjavljujem da vrlo ugodno igram na medium/high postavkama sve novije naslove i ako ne zeli da ne treba dati duplo vise novca.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Tako da nemojmo zavlačiti ruke u tuđe đepove nego pomozimo čovjeku koji ima 2000 kn za utrošiti u grafu
nije izjavio da ima 2000kn niti da zeli potrositi toliko, ali recimo i da jeste - hajmo nazad na analogiju sa automobilima, jel bi cijenio savjet da si spreman potrositi 200 000kn za odredeni auto, odes u salon kazes imam taj iznos spreman potrositi, dode ti savjetnik i kaze -u redu evo pogledajte, ali imate i ovaj nesto slabiji model za 100 000kn, razlike u opremi i snazi su te i te, pa vi vidite jel vam odgovara-.
ti vidis isprobas i na kraju uzmes ovaj od 100 000kn jer si zakljucio da se ne isplati model duplog kostanja, ides kuci zadovoljan sa 100 000kn viska

o cemu se radi, imamo iznos nije problem, ali svatko bi svakako preferirao dati manje ukoliko je moguce i na nama je da ih informiramo o tome.