View Single Post
Staro 28.01.2010., 20:25   #31
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
nismo ni mislili da ova zemlja u tome prednjaci

Poticanje energetske efikasnosti
a potiču točno sa čime?

onih par jadno animiranih reklama sa komšijom ga-šparom? sorry ali ako ovaj projekt traje od 2005. više koristi bi bilo da su dali meni za drogu, alkohol i uvaljali lap sa blogom... tamo bi pod utjecajem napisao sve o zelenoj tehnologiji, pa kog uhvati - uhvati.

plin u autu? porez dodatni + nedavno poskupljenje plina.

solarni paneli ili bilo koji alternativni način napajanja domaćinstva sa državnom subvencijom? aha... u diznilendu.

ja sam doma sve žarulje zamijenio štednima u doba kad je jedna bila preko 50kn... puta jedno 10ak rasvjetnih tijela izađe ozbiljnija svota novaca. no što mi to vrijedi kad imam brate 15ak kw u full loadu kuće od 40m2.

jel se država iskazala sa poticajima da meni dođe plin ili gradski vodovod pa da se "skinem" sa struje? aha... svaki priključak po 10k kn + jedno 20m kopanja do kuće od priključka, a zna se da je metar kopanja 800-1000 maraka, vrlo vjerovatno danas €.

hvala zeleni planete, ali nisam ni ja vesla syssao, a u najmanjoj mjeri sam mu ja uklonio zelenilo

naravno da se zalažem za zeleni planet, recikliram, odlažem u označene spremnike i sve, ali kod nas "ozbiljno" zelenilo košta jedno 5 kredita.
syss je offline   Reply With Quote