View Single Post
Staro 02.01.2012., 01:22   #722
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
i ja sam trenutno na kinezu, baterija mi full dugo traje, na cyanogenu mi je trajal dan, dan i pol jedva...

imam neki problem... kad ulazim u recovery, meni mi je plavi, valjda od cyanogenmoda, i kad odabirem stavke, stisnem power da potvrdim, samo se pojavi onaj kružić i stoji, pa onda opet stisnem power i vrati se nazad na meni... ako ponovo odaberem, mob se smrzne i moram vadit bateriju.. moram listat gore dolje i puno put odabrati recimo wipe da prihvati... di je greška?
Svijetlo plavi dolazi sa Benruovim ROM-om (i tek kad ga se instalira i reboota u OS).

Imate 3 recovery-a:
- osnovni tamno plavi koji dođe sa Huawei originalnim ROM-om iz prvog posta
- CW Recovery v4 - naranđasti (volume tipke su za gore dolje, power sa odabir) stavljate sa onim instalabador.bat iz drugog posta
- CW Recovery v5 - svijetlo plavi sa najviše opcija. Volume tipke, te one prve dvije soft tipke s lijeva su za kretanje po izbornicima, return soft tipka (2. s desna) je za izaći iz nekog submenija, a search soft tipka (prva s desna) je za odabir. Dolazi sa Benru ROM-om.

v5 je najjači Recovery, sve bekapira. Kad se naviknene ta kretanje sa soft tipkama, ide dosta brže a i ne troši se volume tipka .

BTW, jel se nekome zna na Kinezu dešavati da se OS restarta i da ga traži ukucat PIN ? To se meni zna desit svakih 3-4-5 dana, 99% dok je u džepu i ne delam ništa.

Brijem da nisam dobro pobrisao sve particije prije nego sam stavljao kineza i neš je ostalo kaj ne smije. Jer jedini ja imam problem ući u settings od standardnog SMS-a, restarta mi se ROM tak svakih 4-5 dana i da - svaki restart OS-a mi samo jednom veli da je neki media.apk prestao respondati .

Ali ROM je najbolji od svih što je najgore. Brijem da će pasti full wipe i onda nanovo staviti gore opet Kineza.

P.S. Meni je znalo nestati prostora za instalirati aplikacije, a defoltni onaj app2SD (settings-applications-manager applications) mi za veliku većinu aplikacija ne nudi mogućnost spremana za SD karticu. Instalirajte si Link2SD (a vjerojatno će paliti i drugi appovi) i u njemu stavite move to SD (ne trebate raditi dodatnu particiju jer to nije ta funkcija).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 02.01.2012. u 01:28.
Vuco je offline   Reply With Quote