View Single Post
Staro 11.09.2008., 15:40   #309
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
kako je lijepo vidjeti da ni nakon dve godine nisu uspjeli srediti maxTV da radi kako spada...njubeki, ne brinite, ceka vas divno i nezaboravno druzenje s maxTVom i sluzbom za korisnike...mada, da sam iskren, sada kada znam vise manje sve fore, nekako mi i ne trebaju vise...ali apaurini da

stekanje, trzanje, kasnjenje zvuka...pa nezaobilazno zamrzavanje pa resetiranje i cekanje desetak minuta za sve ispocetka...pa presporo mjenjanje kanala, zamrzavanje pri ulasku u videoteku ili neke popratne sadrzaje, prespori meniji i sve kaj se tice maxTVa...

jesam zaboravio napomenuti previse komprimiranu sliku i samim time naprosto odvratnu za gledati? nisam? sad jesam

Ali (nezaobilazni) kao JEDINA alternativa u mom kvartu je ok, no za sve ostalo im se poserem. i to onako, dobro!!!


a i mogli su jednostavnije reci da smo za njih glupi i stoka, a ne da nam daju pet glupavih programa za isprobavat HD televiziju. vjerujem d aim bake uzivaju gledajuci zenTv i slusajuci 24/7 sum mora ali dajte se vise uozbiljite i dajte programe za gledanje nego kaj dajete brainwash-mashina programe poput zenTv,fasion chanel,romantica i slicnih.

kako rekoh...bez druge alternative, ajde...progutam to govno...no prvom prilikom...

a mislio sam da samo ja slabo vidim,u potpunosti se slažem,kod mene je max tv radio 2 sata,evo ga u kutiji
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote