View Single Post
Staro 10.09.2022., 21:52   #5691
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Znam da u temi ima puno boljeg i kvalitetnijeg materijala, pa nemojte zamjeriti, a pošto sam sramoćenje u sestrinskoj temi (1 - 2) već odradil, ovaj put nastavljam u koliko-toliko prikladnijoj temi. Čisto iz razloga, jer je kombinacija kaj starih (ostaci prijašnjih računala), kaj novih komponenti presložena u za mene relativno novi, a zapravo (gledajući orginalni datum puštanja u prodaju) sada već više od dvije godine staro Fractal Define 7 Compact (Black Solid) kućište. Tako da je prijašnji Ryzen 7 Pro 4750G preseljen u novi dom i moram priznati da je MSI B450 Tomahawk Max II ploča za kakvih 640 kn na akciji, jedna od bolji investicija u posljednje vrijeme, ako ništa drugo, zbog Flash BIOS dugmadi, mada i bez toga riječ je o poprilično dobro opremljenoj i sposobnoj ploči koja je u stanju udomiti i dosta jače procesore (1 - 2). Cijela ova skalamerija bude poslužila kao backup (i za backup) mašina, makar moram priznati da je Pure Rock 2 popriličan overkill za Ryzen APU i prikladnije bi se iskoristil za hlađenje aktualnog 5900X modela, ali obzirom da se stari Scythe Kotetsu još uvijek dobro drži nije mi se to dalo rastavljati, ali bude već došlo na red.


  • Ryzen 7 4750G + Vega iGPU
  • be quiet! Pure Rock 2 Black
  • MSI B450 Tomahawk Max II
  • 32GB G.Skill DDR4-2666 Value
  • 256GB AData SX8200 Pro NVMe
  • 2x4TB WD Red Plus
  • Fractal Define 7 Compact
  • Corsair CX450M
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote