Tema: Automobili
View Single Post
Staro 22.04.2019., 22:10   #43720
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Pa dobro,vozač u terencu je kreten.Neprilagođena brzina.I šta sad da se radi...nema ni magle ni kiše,vidiš aute ispred sebe...
Ili želiš reći da je sjebo ovaj koji sporo pretiče???

doslovno to zelim reci. Znaci lik se izbacio u lijevu traku kao da je namjerno isao blokirati ovoga u terencu (ili je debil i nije pazio i procijenio da ima automobil u dolasku po lijevoj traci), jer je cak usporio malo u odnosu na ovog u desnoj traci, a SUV umjesto silovitog kocenja da ne udari u lika u lijevoj, odabrao desno i pobrao onog u desnoj traci.

Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Pod 1, Beki je samo nastavio po pravcu, Škodilak je bio ko ringišpil. Damn.
Pod 2, da se nisu vozili paralelno, jedan u desnoj jedan u lijevoj, Beki bi nastavio po lijevoj, ova dvojca bi rekli gle divljaka i to je to.
Pod 3, vozac Bekija je debil

1. Bilo je i oko toga rasprave po forumu, kako veci auti nisu sigurniji. Nesto u rangu ove rasprave.

2. Tocno to.
3. Apsolutno, ja svakog drugog sudionika na cesti smatram debilom, dok ne dokaze suprotno.


Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Dok god ja na AC sa 110km/h pretječem vozila koja idu 100km/h, to je karakterizirano kao pretjecanje sporijega i imam svako pravo biti u lijevoj traci, ukoliko je ista prazna.
E to što to smeta gosponu koji je iz ničega doletio sa 250km/h, nije moj problem. Nego njegov. I nikakvo blicanje trubljenje i pokušaj tjeranja mene među dva šlepera u desnu traku ne može dovesti do ničega drugoga osim do moje prijave murji.

Svi koji imaju problem s ovime što sam napisao, imaju ozbiljan problem, pogotovo ako imaju vozačku.
ti nikako da shvatis da riskiras svoj zivot takvom voznjom i da je ovakvih pilota ko u SUVu s videa jako puno. Zato pazi na svoj zivot, i ne utjerivati pravdu.
Takvo razmisljanje mi je u rangu kada pjesaci idu ko muhe preko ceste, jer eto, oni su u pravu. A jesi u pravu kad zavrsis u rupi 200x50.
Gabre je offline   Reply With Quote