View Single Post
Staro 12.10.2021., 19:34   #12498
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja muku mučim s netom. Svakih od 15min do par sati, do danas najduže 17 sati u komadu -> prekidi veze. Dijagnostika baci da nema neta, ne pomaže ni reconnect. Samo čupanje iz struje ili Restart iz Backup izbornika.

Juče sam ispratio tehničara po drugi put, bez konkretnog uzroka ili rješenja. Prvi mi je zamjenio fritza a drugi mi je rekao da ne diram defaultne postavke rutera A imao sam dns svoj i drugi subnet.
Ali ajde, sada mi je tehničar ostavio kontakt. Navodno se pojave neki erori na konekciji. Ako je istina što je rekao danas, možda otvore case u fritzbox, samo da testiram još par stvari. O tim stvarima ne bih, pošto su uvredljive za iole tehnički pismenije osobe, ali ispuniti ću im i te prohtjeve.


Kada radi, radi dobro.




No ako ne uspijemo riješiti, vraćam se na ubeeta. Imao sam ga godinu dana, nikada jednog problema. Jasno mi je i pristao sam na probleme kao early adopter, ali ono, daj mi broj il mail od nekoga s kim mogu komunicirati. A ne da mi tehničari pričaju bajke kako možda nešto utječe na frekvenciju procesora u ruteru i sl.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote