View Single Post
Staro 27.02.2015., 21:49   #347
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Hvala na komentarima i preporukama!

CoD se već dulje vremena pretvara u igrivi film i svakim nastavkom je to sve izraženije. Kao da se sve više pažnje posvećuje grafici, a sve manje samoj igri. Iz nekog razloga me to počelo smetati te sam zato i zaobišao Ghosts. Također, SP je dosta jednoličan, a MP ovisi o tome kako si raspoložen prije nego kreneš igrati

~~~
Kad već pišem na preporukama, red je i da nešto preporučim.

Završio sam jučer Murdered: Soul Suspect. Igri bih dao ocjenu 3.5/5. Priča je vrlo dobra, posebno zbog dosta neočekivanih zbivanja na samom kraju. Kao negativne stvari mogu istaknuti konstantno pojavljivanje onih demona koji ni na koji način ne pridonose priči ni igri općenito, to što duh ne može prolaziti kroz sve zidove nego samo neke te kratkoću (oko 10 h, a nema multiplayera). Po meni je se isplati kupiti, ali samo ako naletite na neki jako dobar deal, inače ne. Ako ste od ljudi kojima je grafika na prvom mjestu, preporučam da zaobiđete igru.

EDIT: Igrao sam sad još malo Deus Ex: Human Revolution i jednostavno sam odustao nakon ukupno samo 5 h. Osim toga što dosta potiče stealth pristup, kojeg osobno baš i ne volim kako sam to već spomenuo par postova iznad, moram priznati da nemam nikakvih objektivnih zamjerki, samo nije to ono što sam očekivao. Očito je da ja stvarno nisam osoba za te malo sofisticiranije FPS-ove . Jedino mi je sad žao što sam je uopće aktivirao na Steamu (uzeo sam bundle prvenstveno zbog Murdereda i Thiefa). Da sam znao će biti ovako, mogao sam je pokloniti nekome, jer sigurno bi se našla osoba koja bi je s oduševljenjem igrala kao što je to u blozerovom slučaju.

Zadnje izmijenjeno od: KhongLo. 28.02.2015. u 03:42.
KhongLo je offline   Reply With Quote