View Single Post
Staro 19.11.2017., 21:40   #2192
Danči22
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
@jp_rv, moderno rješenje je wifi. Što će mi optika na kojoj imam tako loš wifi da je praktički neupotrebljiv..?

Problem je u ruteru, jer sam još do pred nekoliko dana (dok smo bili na starom operateru i starom ruteru) imala dobar wifi. Stvar je u tome da mi je prekjučer bio u kući čovjek iz T-coma i nije napravio ništa. Dapače, nastup mu je bio toliko nezainteresiran, da mi je odmah bilo jasno koliko je sati. Na T-comu nismo bili godinama, a otišli smo od njih upravo zbog ovakvog stila ponašanja: bezobraznog, najblaže rečeno. Brzo su me podsjetili na to, treba priznati, nije im dugo trebalo. Taman na vrijeme da se dozovemo pameti i raskinemo ugovor prije proteka onih 14 dana.

@D/G, mjerenje je provedeno prema pravilima: Sav promet interneta isključen osim onoga na uređaju na kojem se mjeri. I to na istom uređaju i na istom mjestu na kojem ga uvijek mjerim kad želim testirati brzinu interneta. Mjerila sam Hakometrom, potom preko još dva programa za mjerenje brzine, jedan od njih HT-ov. Rezultati u sva tri mjerenja bili su slični. Mjerenje sam ponovila još nekoliko puta, u razno doba dana, pod istim uvjetima (sve isključeno, isto mjesto mjerenja).

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 19.11.2017. u 23:15.
Danči22 je offline   Reply With Quote