View Single Post
Staro 01.03.2017., 18:04   #156
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Može neki link na te tvrdnje. Dok ne vidim, tvrdim da nema moba koji će izdržat 15 sati navigacije. Ma ni 10...
ma pusti, baca bureke.
koliko je maks screenontime koji mob moze izvuc, 4-5 sati? 7-8 u nekim ekstremnim uvjetima laganog koristenja.

i sad netko misli da moze navigacije 10-15 sati gdje jos uz to gps modul radi stalno. i ekran svijetli.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Xperia Z3C i HTC10 potom OP3 kratko i nakraju Mi5....brži boot meni bitnih aplikacija(kladara,jedan stat pogram za posao,Bleacher report app,cold start browsera,ponekad i hot),igram neki MMO gdje na sam tek s 820 osjetio da igra zapravo može raditi superglatko,browsing...ima toga. Uglavnom u cijelokupnom korištenju se osijeti da mob ima više firepower-a.

NOva njoka ide za babu čim stigne
za masu usera nece biti aposlutno nikakve razlike izmedju snapa800 pa na dalje. optimizacija softwarea je bitnija.

Citiraj:
Autor RaNz0 Pregled postova


Evo ga...Za vrijeme ovih 1h navigacije % baterije se smanjio za 6-7%, s tim da sam imao u međuvremenu nekoliko poziva i poruka
2 dana intenzivnog koristenja.... 2 dana (zapravo 36h, 2 dana i noc) jednom na LG G2, i jednom na oneplusu. Ali to se nikako nemoze nazvati intenizvno koristenje, zapravo, suprotno.




koliko bi 3310 mogla kostat u Hr?
Gabre je offline   Reply With Quote