View Single Post
Staro 11.03.2018., 17:55   #3017
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Dambo Pregled postova
Koji si ti lik. Sigurno imaš veze sa Linksom.
Ne moram imati veze da bi vidio da pričaš besmislice.

Citiraj:
Ja sam sljepac jer nisam vidio oštećenja kod vađenja novokupljene ploče iz orginal pakiranja.
Oštećenje nisi ni mogao vidjeti jer ploča sigurno nije došla takva, oštećenje si ti napravio, a to jesi li ti uočio što si napravio nije ni bitno.

Citiraj:
A djelatnik u trgovini, kada sam prijavljivao kvar isto nije primjetio oštećenje jer bi ga naveo u reklamacijskoj primci. On je stručnjak i upozoren je na kvar. Njegov upis je "vidljivi tragovi korištenja".
Djelatnik je trgovac i on ne mora vidjeti svaki nedostatak, njegovo je da poslika i proslijedi dalje. On nije nikakav stručnjak niti serviser.

Citiraj:
Ja sam nob i kupio sam novu ploču od trgovca u kojeg sam imao puno povjerenje. Daj budi malo dosljedan.
Pričaš besmislice od početka, kažeš ne optužuješ nikoga, a pišeš o sudovima, pokvarenom trgovcu i sl.
Budi ti dosljedan.

Citiraj:
I tvoje je mišljenje kada njihov servis treba neki dio da ga kupi od njih, ili od konkurentske jeftinije trgovine. A ne posuđuje i vraća. Pa skidanje i vraćanje plombe sa fenom smo apsolvirali još kao klinci.
Blage veze nemam o čemu pričaš, totalno si se pogubio i mislim da je daljnja rasprava suvišna.
Prihvati odgovornost i ne sramoti se.
zalman1 je offline   Reply With Quote