View Single Post
Staro 13.02.2013., 11:21   #307
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Evo utrzio ja Energy Android smart TV box (540kn u Emezzeti), 3 g. gare pa nek krepa

Posto mi je to prvi media player uopce, nemam ga s cime usporediti (u kuci je komp odradivao taj dio, sad u stanu to vise nije izvedivo).
Primarna funkcija, sto se mene tice je - pustanje filmova, ostalo mi je sve sporedno i manje bitno.
Laganini mi je vec dopizdilo stalno spajati tablet na TV kako bi pogledao film u formatu koji mi (posudjeni) DVD/DivX player ne vrti tako da sam morao nesto pod hitno kupiti.

Ukratko, sve deklarirano uredno radi - internet, mrezna reprodukcija (za 1080p mi je router kocnica, ostalo ide), 1080p sa sticka vozi bez trzanja, market, internet, TV tuner, nema zastajkivanja prilikom kretanja kroz izbornike, meni sve skupa to lijepo izgleda.
Na daljincu su malo tvrdje tipke nego sto je to uobicajeno, ali nista strasno, i ono sto mi je upalo u oci je to, da se ta mala skatuljica dosta (u)grije u radu - a dal ce joj postati prevruce vrijeme ce pokazati

Osobno sam zadovoljan s dobivenim/placenim, a da ima boljih kutijica - ima, ali ova ima barem nekakvu podrsku i ostvarivu garu po OK cijeni.
jesi probao staviti gore xmbc?

i dali ima power on/off preko daljinca?
glista je offline