View Single Post
Staro 05.06.2003., 14:18   #4
Američanac
Premium
 
Američanac's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Metropola
Postovi: 156
win2K zbog boljeg koristenja memorije... mozes realno nabit page file do 512 MB-a ... 98SE ne primjecuje pravu razliku izmedju 128 i 256 MB RAMA pa je tako otpala(isprobao i to) ... WinMe is crap... ipak bi htio unutra stavit i modem jednog dana ;-) (mada sam i o tome razmisljao - moram priznat)

e sad... kad bi stavio XP i gore 256 RAMa - cini mi se da bi mi proc punuo od muke sa svim nepotrebno ukljucenim servisima...

ah da... unutra bi trebala ic i webcam na paralelnom i hauppage pci kartica... sto znaci da nesto onda mora otpast ako stavim DVD decoder unutra... (sadq se sjecam da sam imao nekakav realmagic(?) holivud akcelerator prije 5-6 godina na nekom 300 celeronu... al je ploca stvaro bila bljak i sa transferom samo u PIO modu...

o cemu realno ovisi drzina dekodiranja? i ko obavlja najvise posla pri tom? ova matroxica naime ima native support for DVD playback... pa tako brijem(dakle samo teoretiziram) da nije decoding u pitanju...

Nego tor, kako bi se sve to ponasalo pod RedHat-om? nesto si mislim kako je to ipak *ux pa bi moglo lakse radit zbog memorije i drivera... caldera ili redhat recimo...
__________________
Kome se žuri - nek ide pješice

Trenutni hobi:
Klub IO
Američanac je offline   Reply With Quote