View Single Post
Staro 28.10.2019., 11:31   #2125
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Meni se ova od thora svida al suma sumarum kad sve zbrojim previse para. Ja bi dao 400-500kn za novu tipkovnjacu sa redovnom cijenom ili snizenom na tu cifru.
Tako je i moja prva mehanička tipkovnica bila, gledao sam cijene oko maks 500kn pa se pomirio sa 700 kada sam našao Corsair STRAFE na akciji. Onda su mi se apetiti promijenili (čitaj: povećali) pa sam htio nešto sa integriranim wrist restom i RGB-om.

Malo pomalo... i ova na poslu membranska mi je svaki dan bila prst u oko. Daljnje guglanje na temu otkrilo mi je svu čar Double shot PBT tipki, a s obzirom da na poslu u zadnje vrijeme 8h dnevno više tipkam nego bilo što drugo - izbor se nametao sam po sebi.

Yes, debelo je previše koliko sam platio za ovu tipkovnicu. Ali svaka budala ima svoje veselje.

Utoliko da sada razmišljam o prodaji HyperX Alloy Elite RGB i kupnjom RGB verzije iste Ducky One 2 TKL za doma. Jedino nisam siguran dal preći na MX Blue radi gušta tipkanja ili ostati na Brown...

TL;DR: pripremi svoj novčanik na povećanje apetita.

PS: Ako ideš na mehaničku, pazi da ima wrist rest ili probaj pronaći jedan - većina ih je poprilično viša od membranske braće, i bez toga su meni barem, neupotrebiljive.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote