View Single Post
Staro 31.05.2014., 17:55   #688
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za sve one koji su "jadnici" i "nemoralne pi***rine" poput mene i sad "bježe", iskorištavaju "pošteni" Hrvatski Telekom i odbijaju "velikodušne i super" ponude i popuste koje se nude od strane SZK koji su se eto baš sad slučajno sjetili da postojimo... situacija je sljedeća:

Da ne C/P cijeli vrlo opširan mail od T-HT-a koji sam dobio, izjavit ću samo ono najbitnije:

1. Ukoliko želite prebaciti broj iz neke tarife koju imate na pretplati, možete bez problema. Broj se ne gasi i radite sa njime što vas volja (prebačaj u drugu mrežu, na bonove, ostanak kod njih uz prihvaćanje popusta...).

Dakle, ukoliko ste čuli priče i pričice kao ja, da T-Mobile gasi Vaš broj prilikom prekida ugovora je utter bulšit, laž i farbanje.


2. Ukoliko ste mobitel kupili prilikom potpisivanja tog ugovora kojeg imate i platili ga gotovinom, nema nikakvog plaćanja razlike.

Dakle, ukoliko ste mobitel platili 498kn, a njegova puna cijena je 5498kn, ne plaćate nikakvu razliku od 5000kn. Isto tako, tko vam to kaže, također vam kenjavi, brljavi, laže i farba.


3. Nemate pravo na raskid ugovora bez naknade ako ste:
- uzeli mobitel na rate koje plaćate uz mjesečnu ratu usluge (opcija uređaj)
- ukoliko ste prihvatili velikodušni popust na svoju tarifu jer onda poskupljenje ne utjeće na vas, budući vam je na kraju mjesečna rata manja od one sa početka ugovora.

Dakle, ne prihvaćajte popuste ukoliko želite otići i be free. Prihvatite ih samo u slučaju ostanka do kraja ugovora ili probajte izmusti kakav popust koji bi Vi htjeli.


Eto, sretno Vam svima in Your future endeavours. Osobno ostajem kod T-HT-a, ali na bonbonu na bonove


In the name of William Wallace: FREEEEEEDOOOOOOM
Brko je offline   Reply With Quote