View Single Post
Staro 29.10.2010., 07:46   #23
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jos nesto me bas sad sjeti kad si VIP spomenuo. Ne znam od kad si na pretplati? Ali ako se netko sjeca prvih dana pretplate na VIP-u. Pricam o vremenu kad je VIP istom krenuo u pogon. Kako je atraktivna opcija bila uzimanje istog broja kao doma fiksnog. Kakav je to dojam ozbiljnosti u pocetku ostavljalo kad se samo sjetim prve dvije godine. Stvarno si izgledao VIP-oski u pravom smislu rijeci na vizitki

I da mi je netko rekao, da ce danas vrebanje idiotskih anketara stranaka/agencija i koga sve ne, dostici agresivnost onih preko bare! Danas bi takav broj bio molba na SPAM i besplatna pozivnica na maltretiranje za besplatne "vecere" i "osvojene" nagrade koje nas cekaju

Kako se stvari neobicno mijenjaju i ono sto je bilo "VIP" postaje nezamisliva glupost danas
Imam VIP pretplatu doslovno od prvog dana prodaje , broj mi počinje s 252.
No bio sam dovoljno inteligentan (čitaj, nisam imao fiksni na svoje ime) da nisam uzeo isti broj kao i fiksni, tako da danas mirno živim. No da se VIP srozao prilično od onda - nažalost...Od same usluge, politike tarifa itd. No to je valjda cijena "tržišnog natjecanja", profit pa onda sve ostalo.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 29.10.2010. u 07:55.
tor je online   Reply With Quote