View Single Post
Staro 16.11.2018., 17:04   #135
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Dakle, komotno si mogao imati piratski software i i dalje tvrditi kako to funkcionira jer nisi imao problema.

Ima samo jedna razlika nije kupljeno s namjerom izigravanja zakona. Nabavljeno je legalno i dalje držim da je sve legalno.



Očekujem od ovih negatora da konačno pokažu i dokažu tu praksu od inspekcije i na osnovu čega ljudima pišu kazne ako je s njihove strane sve u redu što se tiče zakona i zašto se ne žale na te kazne nego ih plaćaju jer im je tako lakše?


Ja rekoh koji će biti moj put u slučaju nečega takvoga, a umjesto provociranja od većine pametnih ovdje dajte bar jedan konkretan dokaz za ono što tvrdite.


Ja za sve što rekoh dao sam vam linkove za provjeru, dakle zakon i link na odluku EU suda, link na tvrtku kod koje se to po meni nabavlja na legalan način, također napomenu da mi je MS HR potvrdio da je ključ u redu i rekoh da sam ga do sada bez problema više puta reinstalirao, da je generirani ključ vrijedio bi samo jednom i nikad više.


S vaše strane nema još niti "A" od silnih osporavanja kojima bi potvrdili svoje pljuvanje po ovome.
sakomako je offline   Reply With Quote