View Single Post
Staro 05.01.2018., 13:39   #2946
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Citiraj:
Autor chillout23 Pregled postova
Da, poprilično



Uzeo 2. Za sebe i kćer. Meni je 5,5" veliko i nisam se mogo naviknut nikako, pa ga prodao. Kćer oduševljena do boli Na telefonu sve leti. Doslovno. Apsolutno nikakvih problema do sada (oko 2 mjeseca od kupnje).
Doslovno nestvarna cijena za takav telefon.



Pa i LeEco je brand uređaj da ne bi bilo zabune...kvaliteta izrade je vrhunska, telefon je predivan i još k tome vrhunski radi. I ne osjeti se nikakva razlika u radu usporedo sa "brand" uređajima.
Najiskrenije ga preporučam asolutno svakome, kome ne smeta 5,5". I mislim da ne postoji trenutno bolja kupnja od ovoga. Kome ne smeta MTK. Iako sve radi glatko i savršeno kao i na SD uređaju. GPS lovi u par sekundi sve.

A u postu #2940 ti je @webstartm sve objasnio dalje
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Ja ga koristim misec i nesto dana.
Sve je super osim kamere koja je dobra po danu,slabija po mraku.
I moras staviti rom cim dodje,jer stock ima bugova (zamrne se)
Stavit rom je glupost, 20 min posla.
Ja sam radio po tutorialu http://blog.grossoshop.net/leeco-x62...-pro-bb72-rom/ i proslo bez problema.

Mob je brz, bez lagova, sve radi. Baterija je oko 4h SoT.

Edit: Imam jednog viska, zlatni, x626 4/32 . Ako ti treba prodam ga po nabavnoj cijeni (850kn), vec sam stavio rom na njega. Folije tvornicke još na njemu.
Ajde odlicno da je tako, da se uredjaji i od drugih, nama manje poznatih proizvodjaca isplate, i zaista pokazuju dobri... i to je ako se ne varam sve cesce tako, nek i nastavi... ja sam prvi bio skeptican prema tim nama "manje poznatim" brandovima, al mjenjam misljenje...

thx za ponudu za mob, al uzeo sam pred koji dan mi A1.
lord051 je offline   Reply With Quote