View Single Post
Staro 17.01.2019., 00:33   #5228
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Pa sta te muci ? Inace sam modem radi OK i zbilja dobro drzi liniju... moj na margini 2dB je ponekad znao biti i uredno drzi vezu bez pucanja. WiFi mu je malo cudljiv al da se ustimati...
To sto je srot i sto sa svakim imam iste probleme. Zamijenili su mi vec 5 komada. Nakon nekog vremena jednostavno ne radi kako treba. Stranice nece da se otvore, wifi katastrofalan, los domet itd.

Wifi isproban na 4 mobitela i dva laptopa. Samo stoji usklicnik kraj ikone od wifia ( radi, pa prekine, pa opet proradi itd ). Promijenio wifi kanal, tip zastite ugl. sve i opet isti problem. Preko zice ista stvar, isprobano na dva PC-a.

Sve kablove od modema do razvodne kutije na krovu sam promijenio. Udaljen sam svega 100ak metara ( ako ne i manje ) od centrale. Brojke su odlicne i maksimalna brzina ide bez problema.

Kao sto sam rekao, imao sam ih 5 komada. Neki su radili godinama bez problema, neki samo par mjeseci, a ovaj zadnji mi je izdrzao dva tjedna. Srot kvaliteta...
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote