View Single Post
Staro 21.12.2019., 10:29   #705
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Glede usporedbe prikaza slike izmedju LCDa i CRTa, tu se slazem sa tobom... Samo, gabariti kante od 30kg na stolu vs. LCDa od 10kg su bili presudni kod prelaska na LCD... U mom slucaju, bio je to prelaz sa 21" EIZO F931 na 22" Lenovo L220x... EIZO je imao osjetno ostriju sliku, no, doticni Lenovo sam u to doba dobio iznimno povoljno pa sam odlucio preci na LCD...

Da se razumijemo i jako mi je zao sto ti to moram reci, no Samsung nema nijedan iole kvalitetniji CRT monitor, niti je ikada imao ista takvoga u ponudi... To su bili jeftini i pristupacni monitori dovoljno dobre kvalitete, no jako daleko od necega sto bi se moglo zvati kvalitetno... Ako si zelio kvalitetu, uzeo bi EIZO, Sony, Iiyama, Mitsubishi ili Hitachi...
Uletim na ovaj thread da vidim sta se tu pise i tvoj post mi probudi nostalgiju... Odlican Mitsubishi kupljen u najsketchy ducanu u gradu tada... Info Gami... Kako sam sretan bio kad sam to upogonio na kompu doma....Bio je neki rijedak monitor i oni imali samo par komada... Joj good old times, kad je tesko bilo doci do dobrih stvari, ali kad si nabavio to si pamtio i pricao okolo...
Elven je offline   Reply With Quote