View Single Post
Staro 08.01.2018., 22:13   #733
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Dottore, 15W sam naveo kao 'minimalni' C to C standard brzog punjenja. Za laptope gledas usb-pd punjace koji idu do 20V/5A (100W). Pixeli imaju usb-pd limitiran na 18W jer je to ipak samo mob Laptopi koji podrzavaju usb-pd imaju maliu munju pored porta, vidi npr HP Spectre x360.


Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Jesi siguran?

Koliko onda daje po standardu? Čisto prije neg kaj ti zalijepim screenove I da završimo sa ovim glupostima
Prilicno sam siguran da rapid charge punjac ne bi trebao imati usb-a port i na njemu pisati 5V/3A, ali otvorenog sam uma i nerijetko priznam ako se ispostavi drukcije ili totalno zabludim. Da vidim


EDIT:
Čitam ispočetka ovo zadnje i čisto da ne bude zabune, znam da postoje usb-a punjaci koji daju 3+A (imam jednog doma, samsungov QC, imam u autu kineza na kojem piše 5V/4A al taj ne daje ni 1 amper). Uvjerio sam se da trouble misli na nexus/pixel punjače koji poštuju usb-c rapid charge/usb-pd i koji >imaju usb-a port na izlazu< - to ja tvrdim da nije ispravno, nego da mora biti usb-c. Kao što rekoh, uvijek otvoren za nova znanja itd itd... Sori ako smo se krivo razumili.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 08.01.2018. u 22:33.
xlr je offline   Reply With Quote