View Single Post
Staro 26.01.2017., 12:41   #62
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Dobro kad takvu glupot izjaviš onda ju potkrijepi konkretnim razlozima.

Ti zvučnici su skoro pljunuti z5500

Razlika je u jednostavnijoj centralnoj jedinici, manji lakši daljinski, manji i mrvicu slabiji woofer gdje se ne kuži razlika dok nije pojačan na max, sateliti su za razliku kod z5500 u kompresijskoj kutiji dok su u z5500 u bass reflek. Razliku tu ne primjetim.
Da se razumijemo imam oba sistema i znam šta pričam.
Razlozi su da su svi reviewi "to je manji brat od z5500, a ne upgrade ili ikakvo poboljsanje od Z5500". Dakle nigdje ne kazu "isti su", nego svugdje "manji brat". Ne idu nuzno reci "losiji su", ali svugdje vidim da su Z5500 puno bolje rated.

A druga stvar je sto vjerujem da se za 2500kn moze napraviti bolji sustav... Znaci ako bi vec isao tako daleko, onda bi si dao vise truda.

Nadao sam se vise da ce se ljudi u odgovorima fokusirati na one srednje tonove... Npr moze li se izvuci dobar zvuk, koji ce zvucati prirodno (jer to je ono sto me smeta kod mojih zvucnika) iz nekog drvenog Genius seta?

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Na steroidima Nema boljih 5.1 za tu lovu.

Makar bi ja za tu lovu imaš na sistem neki, svakako. Logitech nikad neće dati van ono što home theater može dati.
E ovakvi me odgovori zanimaju. Jer ni ja nisam uvjeren da je najbolja opcija kupiti logitech za 2000-2500kn.

Imas kakve preporuke?

Ako je vjerovati Which? testovima, ovaj home theatre je jedan od najboljih best buyeva:

http://www.sancta-domenica.hr/kucno-...btt465eg9.aspx

Ima ko iskustva s njim?

Zadnje izmijenjeno od: tor. 26.01.2017. u 20:14.
Elven je offline   Reply With Quote