View Single Post
Staro 30.07.2016., 20:32   #85
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
evo i ja imam sličan "problemčić", koristim ovaj printer via kućnu mobilni net, a konfigurirao sam ga, odnosno sam se konfigurirao putem xerox software-a, ja sam ubacio sam WiFi password... igrom slučaja, potrošio sam sav promet i spojio se na kućni Wifi access point koji šteka uglavnom uvijek, dao nešto na printanje i nije printao, već izbacio error printing. Spojio sam ga kablom i ubacio putem istog software-a access point kućnog neta i žarišne točke mobitela, bez obzira na sve to, printer mi i nije dalje printao, već printao samo na onom zadnje ubačenom u xerox software (dakle, kada je to bio sa mobitela žarišna točka, on bi samo uredno printao kada bi bio spojen na wifi od mobitela, bez obzira na to što su "konfigurirane" i ostale druge mreže),

nemam pojma jesam li se dobro izrazio - dakle, surfam na kućnom netu jer sam potrošio svoj promet na mobilnom jer ide užasno sporo, dam naredbu da mi isprinta, ali on to ne printa, sve dok ne prebacim na mobilnom, nije neki "big deal", ali je malo čudno
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote