View Single Post
Staro 03.02.2016., 11:32   #76
Brucoš
Banned
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nestalo mi tonera nakon manje od ispisanih 500 stranica, i to je bio tekst, i to je ukljuceno cuvanje tonera :/
Sad mi nije jasno, jel se nesto pokvarilo, jer printer ne printa više,
a na Samsungu(koji je praktički isti) iako ima 0% tonera, vec misecima, i dalje printa uredno, mrvicu bljeđe al okej

Druga stvar, di kupit? jedino san naša na moj-toner za 250 kn + dostava vjerojatno, jel se može napunit?
Pazi ukoliko Samsung ima istu mehaniku kao ovaj Xerox u što sumljam, nakon što kaže da je toner 0% ne smiješ nastaviti dalje štampati.

Uništit ćeš tako printer.

Naime kad kupiš novi toner i satviš ga o ovu mehaniku, i dalje ćeš imati blijed otisak ili će izlaziti prazan list papira.

Ovaj Xerox funkcionira na jednak način kao i inkjet sa fiksom glavom. Razlika je jedino što je tamo u kazeti tinta a ovdje je u kazeti prah.

I sad kad u inkjet glavu uđe zrak imaš rutinu za čišćenje glave. A ovdje kad u sistem za doziranje tonera uđe zrak MOŽEŠ SE SLIKATI

Totalno srenje

Obližnji konteiner je jedino rješenje

I naravno to ti ni jedan Main Streem Lobista ne bude unaprijed rekao jer ukoliko koristiš tonere od 250 kn. zrak neće ući u sistem. I tko ti kriv kad ne koristiš originalne tonere.

Međutim ukoliko kupiš neki zamjenski toner gdje se neki Kinez ili lokalni Kinez hvali kako sa njegovim tonerom možeš napraviti 2500 otisaka, što možeš vidjeti po indikaciji CHIP a koji je deklariran za 2500, a neki drugi Kinez koji na gotove kazete ljepi samo CHIP ove ili za Xerox ili za Epson ili za Samsung??. a CHIP za 2500 ili 1500 otisaka ga košta jednako, je zbog boljeg porofita kupio gotove kazete u kojima ima praha za 1500 otisaka, onda kad se potrošti taj prah na dnevnom redu će biti gore opisan scenario

Rješenje KONTEINER

Zadnje izmijenjeno od: Brucoš. 03.02.2016. u 12:16.
Brucoš je offline   Reply With Quote