View Single Post
Staro 24.01.2018., 12:51   #696
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Gušt bio za pročitati, . The incredible machine sam isto igrao sa frendom na njegovoj 386ici. Lost Vikings se igralo doma na Amigi, legendarna igra, da.
Ma mogao sam i detaljnije, ali nitko ne bi pročitao

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma dobro to što smo imali igraonu sa sega 2, fliperima i sl. nego si istu mogao i rentati i tako jednom mi rentali starci za vikend i vani zapadao neki nuklearni snijeg, pol škole došlo u ponedjeljak (ja sam realno mogao pješke do nje) i veli stara - ajd reći ću u školi da si se razbolio i produžit rentu pa da se malo poigraš.

sad se stavi u doba ranijeg osnovnjaka i pročitaj ponovo
Dovoljno je bilo pročitati jednom. Da su meni moji to rekli onesvijestio bih se od sreće Bio mi je fora lik koji je radio u igraoni pa nam je (ako nisu bile sve konzole zauzete) dao da se pofajtamo još koji level u Streets of rage-u ili Contri. Koja je to droga bila.....a tek adrenalin kada te psihodelični efekti iz Contre i eksplozije na sve strane hipnotiziraju i tjeraju da ideš dalje.....a onda dođe lik iz igraone i veli "time's up", a mi nemamo 10 kuna za produžiti na još sat vremena hehe.


Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
znaš ono kad ti neki deda kenja da ne znaš kaj si propustio.... za c64 i amigu jednostavno vrijede te riječi.

štelanje glave i čekanje da se igra učita sa kazete uz svemoguće module je neprocjenjivo. strelica L_ return _gledanje traka u boji na najnovijem turbo 250. run_return. i onda loading ..... zacrni se ekran i pokrene se logo ... to je to unutra si .... i nema sejvanja ... dokle dođeš došao si ....
bomb jack, super can, boulderdash, flashbier, river raid (to sam igrao hebeno dugo), falcon patrol, onda sam otkrio lazy jones (e to je bilo za popizdit dobro).

nakon toga sega megadrive i PC, ali ode djetinjstvo već ...

Moj prijatelj je imao komodorac, ali nekako mi je bilo komplicirano to s kazeticama i igranje preko joysticka, pa se nisam uspio navući na to. Znam da sam jednom probao kod susjeda neku igru s podmornicom u kojoj torpedima prema gore gađaš brodove na površini koji prolaze. to mi je bilo ok.



Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@piydek

Prijavili se frend i ja. Oba smo imali SNES i ubijali smo u igrama koje su bile u M8. Pozvali nas, ali je on zajebo u školi, imo komada par na polugodištu pa su ga starci odjebali, spremili mu SNES i naravno, nisu nas htjeli voziti u ZG na snimanje... mislim da sam jedino u životu ikada tako fat and furious bio nakon 2:2 09.10.1999...
To je bila zadnja sezona na SNESu. Nakon toga nešto još malo je to kapalo, par emisija i onda je crklo.

I onda gledaš kako ekipa igra, i da ti u 20 sekundi napraviš ono kaj oni naprave u cijeloj rundi od 90 sekundi, dođe ti muka.

Ali dobro, bilo prošlo... još se znamo sa tugom toga sjetiti kad se sretnemo

Sent from Mobara
Modul 8 sam gledao s frendom prije škole i to nam je bilo zagrijavanje za popodnevnu turu po igraonama. Puno puta smo se derali na ekran (kao kad danas gledamo neku napetu tekmu ) i živcirali se jer su neki igrači ginuli na najjednostavnije načine, nisu mogli prijeći neke naizgled očite prepreke isl. a bilo je malo i "unfair" što je ekipa na čekanju mogla gledati kako prva ekipa igra, zapamtiti mjesta na kojima ima npr. najviše zlatnika, novčića, jabuka, protivnika i ostalog što nosi više bodova odnosno što god da je bilo potrebno za pobjedu i onda bi na svom redu za igranje posjećivali samo te dijelove mape i imali prednost.

Emisija je kasnije postala malo dosadna (pred zadnje epizode prije nego su je ugasili) jer su se previše orijentirali na platformske i dječje igre, ali zauvijek će ostati u sjećanju.


Btw. tko se sjeća intra?

https://www.youtube.com/watch?v=woRNmg89r3w
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote