Tema: Automobili
View Single Post
Staro 05.07.2017., 13:40   #30361
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
@Thor - vidiš sad se ti kao nadaš da neće biti konzumer upotrebljivog elektro auta za 5g.....čekaj malo..a ovu spiku sa kvalitetom američkog goriva neću komentirati...možeš mi biti najobrazovaniji i najodgojeniji ali hrvat iz tebe ne ide van..jal do jaja. Sad mi kao amer mora zavidit jel živim u hr s ovim našim standardom i imam superčisto gorivo a prosječan auto je neko prastaro dizel govno uvezeno iz njemačke...dajte jebote odustajem od teme. LJubite si auteke i serite po Rimcu kome gore elektro auti i amerima koji imaju loše gorivo haha
Veze s vezom nemaju tvoji postovi. S kojim se ti vjetrenjačama boriš? Tko tu kome zavidi i na koga sam ja to točno jalan?

Sam si uletio i opetovano uletavaš u thread kako su dieseli smeće, napadaš ove one i izmišljavaš da je netko rekao kako dieseli ne zagađuju (opet te pozivam, nađi post i autora), onda okreneš na životni standard i platnu moć pojedinca i slično. I čudiš se što te ekipa prca ovdje. Da ne spominjem kako svoje razmišljanje namećeš kao jedino ispravno.


EDIT: Stavio sam ranije ovaj link, baci oko na komentare dolje:

https://www.reddit.com/r/mazda3/comm...zda_3_finally/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 05.07.2017. u 13:48.
T}{OR je offline   Reply With Quote