View Single Post
Staro 16.07.2012., 12:20   #117
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nema nikakve jeftine propagande. O detaljima necu jer bi to ugrozilo zaposleni status odredenih osoba. kad se ide na ruku korisnika onda se fotografije ne uzimaju jer ostecenja/oksidacije fiktivno nema.

svatko ima pravo na misljenje, a ja ti pravo za ustupanje fotografija nemam.

Kad ti netko donese mobitel na servis a da ga otvoris ti treba maska za disanje i gumene rukavice jer je korisnik kreten nakon sto je mob upao u govna i pisalinu (doslovce) onda je jasno da ljudi nemaju osjecaj da u servisu rade ljudi, ne strojevi. kakav je to obraz covjeka koji se usudi nakon sranja i pisanja u koje mu je mob pao donijeti na servis?
ovime sam htio reci da i mi kao kupci imamo previse putra na glavi i zelimo da mobiteli prezivljavaju previse toga.

Ako je korisnik dobio fotografije on ih smije dijeliti.

Uglavnom, ja sam daleko od reklamiranja i propagande vec tebi i svima mogu reci objektivno i realno kako i zasto se odredene stvari rade.

Hejtaj kolko oces, mozda i postoje serviseri koji su malo kreteni, al ne zajebavaju ljude namjerno, nego imaju pravo i razlog. sve garancije danas su "limited", i da toga nema onda bi komotno mogao baciti mob u zemlju i rec da je krepo te zahtjevati novi mob...

Sretno s hejtanjem dalje, ako se zelis usmeno porjeckati nademo se na pivi u medvedgradu pa ti objasnim
Po tvojem prošlom postu sam si i mislio da imaš neke veze s Mobisom
Nije mi namjera flejmanje, moram priznat da inače nisam hejter ali stvarno mislim da je većina ljudi koja kupuje mobove klase n900, n9 (novije nokie neznam jer ih ne pratim vise) normalna i ne nosi mobove po saunama te ih ne baca po pišalinama i dreku Naravno da ima i takvih specijalaca ali ipak većina ljudi pazi te mobitele, tim više kaj dođu ko suho zlato.

Problem mobisa je star valjda preko 10 godina, imaš pun primjer reklamacija koje su bile odbijene pod izlikom vlage a malo kome se i pokažu slike navedene vlage. Imaš i ovdje na forumu puno takvih primjera. Tim više što slike kao slike su podložne muljanju i ne vidim razloga zašto se ljudima kad se vrate po mobitele ne pokažu na licu mjesta ti indikatori i oksidacije.....
Ako ti (ili neko tvoj) tako rade po novom i sva ekipa koja je imala problema sa mobisom spada u gornju kategoriju (saune, drek )) onda svaka čast...sve 5...

Da ja uzimam recimo novi mob (imam DHD) sigurno bi mi pri vaganju (ajmo teoretski reci da se dvoumim između npr. HTc ili Nokie) jedan od faktora bio i servis....i opet nebih uzeo Nokiu taman da mi je po svemu bolja upravo zbog toga....

Za pivu mudro zboriš taman bi mi dobro sjela

Master_Hrc je offline   Reply With Quote