View Single Post
Staro 20.05.2020., 22:19   #1
blast90
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
4890 Crossfire Windows 10?

Evo ovako ide priča..

Imam doma 2x 4890 1 GB Sapphire New Edition 1 GB verziju..

Matična je MSI Gaming PRO B450, OS je Windows 10, naravno na službenoj stranici od AMD-a nema support za navedenu grafičku, tako da sam instalirao driver za Windows 8, 13.1 i 13.4 Beta x64, pa dodao klasika preko upravitelja uređaja ručno driver i sve radi super, Windows prepozna grafičke, AMD Catalyst prepozna grafičke, ponudi opciju za Crossfirex, stavim na enable sve super.

Pokrenem GPUz, doduše prepozna isto tako obje grafičke doduše imaju različitu verziju bios-a i memorije jer je jedna samsung druga hynix ali piše crossfire enable, također koristim MSI Afterburner da vidim fps, korištenje GPU-a itd i kada sam u igrama uvijek mi piše da je GPU1 0% load, GPU2 99%

Znači nikako ne mogu dobiti da mi obje kartice rade, sada me zanima dali ima neka shema da se to omogući ili je to jednostavno softwerski zaključano, probao sam svašta nešto, čak i registry (ULPS), 13.1 i 13.4 drivere, ništa ne radi..

Neke od igri koje sam probao su bile Dota 2 i Warcraft 3 Reforge, probao Battlefield 1, Apex Legend, doduše ne radi jer nema kao DX11..

Neka pomoć bi bila od koristi
blast90 je offline   Reply With Quote