View Single Post
Staro 06.05.2009., 10:55   #91
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ja sam uredno valjda svaki tjedan zvao kroz mjesec dana,mjesec i pol zbog bezobrazno niskih download rateova od 117byte/s,ne,nisam krivo napisao baš je skidao byteove,ne kb ili mb,da bi se popravilo njihovom intervencijom na nekih 190-230kb/s, naravno to je još uvijek daleko od deklariranih 350-400kb/s za 4mbit vezu,kakvu sam imao. To su oni i potvrdili.

Zato sam izdao telefonski zahtjev,uz prijavu kvara jasno,da mi se poveća brzina na 10mbita,trebalo im je jedno desetak dana,i sad manje više zaista 90% vremena uredno radi,zagušenje je osjetno manje,ne znam da li je to uslijed spajanja na prohodnije linije pošto nema baš mnogo ekipe na većim brzinama,ili šta.

Ali radi ok,nema greške sa ljubaznim pristupom,samo treba biti uporan,to je sve.Uporan i kulturan.

Sad je download često i 1.25mb/s,pogotovo onog njihovog test-paketa na ht stranici. Jasno da brzina downloada ovisi i o serveru sa kojeg se skida,pa tek onda o brzini paketa kojeg imaš ili nadograđuješ. I dalje znam da za Realtek recimo sa tajvana skida valjda 40kb/s neovisno imao ja 2,4 ili 10mbita.
thedream je offline   Reply With Quote