View Single Post
Staro 24.12.2020., 18:44   #2269
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
čini da sam nešto gadno zgriješio nekome u HT-u ...
danas nastavak sage "jprv nema dsl" , došao treći tehničar HT-a do mene da me "spoji".
i here we go again, opet zuja, opet mi našli paricu u centrali. i kaže tip onako sretan, evo ga radi. kaže da mjeri 15 / 0,8 mbita na dsl testeru. neznam koju sam facu složio, i lijepo pristojno objasnio da sam do sada imao 38/8.
kaže da je to sada tako, ali da se moj modem ne želi syncat, da li želim da mi ostavi novi ali ako da - onda mora zatvoriti radni nalog.


i na prvu sam mislio da mi je modem neispravan, uzmem ZTE-a i niti ZTE se ne želi syncat.

e sad - koji kurac se tu događa? bio je najobičniji kvar kabela koji se isto tako najnormalnije riješio, prošla su 2 i po mjeseca od tada, moja parica je magićno nestala, i sada je toliko loša da se modem ne želi uopće syncat.
vjerujem da su moju (dobru) paricu dali nekome bitnome, a meni sad pokušavaju uvalit neku raspadnutu.

modem se niti ne pokuša spojit, uopće ne detektira signal. kaže HTovac da njemu to radi, da ima signala, i da sam uredno spojen na msan jer njemu slušalica ima ton.
zašto fura slušalicu sa sobom, i zašto moja čisto-dsl linija odjednom ima pots signal na sebi?
je li netko do sada imao takva iskustva?

Zadnje izmijenjeno od: jp_rv. 24.12.2020. u 19:32.
jp_rv je online   Reply With Quote