View Single Post
Staro 18.04.2019., 01:23   #2089
BRLEE
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 58
Znam da mi je FEC Error pun i par CRC Errora kao i HEC ali stvarno nemam problema sa internetom nikada mi nepuca i stabilan je ping ingame. (moram rec da mi je spojena i televizija koja uzima 3,4down)

I noise margin mi je 8dB ali nema tu problema.

Mene vise zanima dali se tu jos moze nesto pojačat brzina ili se treba cekat da mi maknu ove bakrene žice jos od vrijeme juge ili neka centrala da bude blize?

Trenutno sam na skroz kraju grada Rijeke i imamo samo jednu centralu u naselju, a ja sam udaljen od nje 500/600metara i na HAKOM stranici mi je kuca na kraju one plave zone pored crvene.

O optici da nepricam, skoro cijeli grad ima optiku (samo zgrade naravno) ali mi smo jos spojeni na bakrene zice stare 30+ godina.

Vidim da se to pokrece kod nas u Hrvatskoj ali nenadam se bas posto u mom naselju nema niti jedne zgrade :/ Predpostavljam da cu za to cekat jos 10tak godina?


Najgora stvar mi je sta sam par mjeseci igrao na optici i znam kako je olaksavajuc osjecaj kad znas da nema brige o skakanju pinga a o brzini da nepricam koja je isto tako konstantna i velika.


Hvala unaprijed.

https://prnt.sc/ndfv74
BRLEE je offline   Reply With Quote