Tema: 3t Cable
View Single Post
Staro 12.08.2014., 21:02   #3
crazyy
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: rijeka
Postovi: 158
u navedenom pdf-u se nalazi popis kanala te njihov detaljan cjenik. dostupnost se moze provjerit i ako se malo prošvrlja po fb stranici tj da se pogledaju prethodne objave. Njihova kabelska usluga radi na docsis (ili eurodocsis, nisam siguran) 2.0 standardu te upload koji nije nigdje naveden iznosi: 4 mbps download i 512 kbps upload, 8 mbps download i 768 kbps upload te 12 mbps download i 1 mbps upload. za sve informacije slobodno njih nazovete, meni su odgovarali na sva pitanja koja sam ih pitao ali to je opet bilo uzalud jer mi nisu dostupni . steta. dobro je to da ima cak i hd kanala i sviđa mi se ta jednostavnost tj nema masu paketa kao kod t-coma (sportski, djecji i sl). iako brzina nije neka, bolje manja brzina nego veca a da navecer bude zagusenje mreze (iako bi primjerice po noci kada je zagusene minimalno mogli povecat download i upload ali ne znam ako je to izvedivo). ako zelite vecu brzinu na kabelu, vjerojatno se i to moze ispregovarat. ja smatram da su oni svakako bolji od t-coma jer na njihovoj fb stranici svako tolko se vidi sto se radi i unaprijeđuje te su svakako jeftiniji ako se uzme u obzir korisnik kome treba tripleplay usluga (tv+net+tel). na zalost, korisnik ne moze ugovorit uslugu bez televizije. i ono što je po meni isto veliki plus je to da oni nemaju ugovornu obvezu.
edit: ono sto sam zaboravio napomenut je to da je otvaranje portova normalno dozvoljeno te da ako zelite, mozete koristiti svoj router ili koristiti njihov ali u svakom slucaju oni vam daju (ili posuđuju) svoj router/modem koji se spaja na koaksijalnu mrezu. ne znam da li postoji aio (all in one) rjesenje tj da se koristi samo jedan modem koji ima coax prikljucak, lan za komp i wifi ali wifi router ne daju tp-link i sl nego neki proware (nisam siguran). nadam se da sada ima manje nejasnoca u vezi 3t.cablea odnosno kabelske televizije liburnije. ako nesto ne znate, pitajte njih jer sam ja napisao sve sto sam znao
Attached Files
File Type: pdf CATV.pdf‎ (176.3 kB, 3516 views)

Zadnje izmijenjeno od: crazyy. 12.08.2014. u 22:59.
crazyy je offline   Reply With Quote