View Single Post
Staro 16.12.2012., 11:50   #253
Alvin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 853
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
E sad, normalno da će se naći neki na forumu čiji dio nisu imali i ovdje ih popljuvati.
Mr je velik servis, samim time servisiraju veliku količinu uređaja. Sigurno da postoji određeni broj ljudi koji nisu zadovoljni uslugom. Taj postotak je bitan.
Treba nadodati da određen broj ljudi nije zadovoljan jer usluga nije bila na razini a opet ima onih koji nisu zadovoljni jer na mjesecu nema šume i to se odražava na rad njihovog računala.
Prijatelj mi radi u jednom ovlaštenom servisu nevezanom za IT. Jedanput godišnje se radi anketa vezana uz uslugu servisa na državnoj razini. Ove godine su pokupili nagradu s nekih 5% nezadovoljnih stranaka. No svejedno znam nekoliko koji će za njih reći da su loš servis.
S obzirom na velik broj primki taj postotak može biti mal a opet "glasan"
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Kažem, ja ne znam ni za jedan drugi veliki servis sličan MR-u sa najmodernijom opremom, ako postoji u HR neka netko stavi link.
Ne mogu komentirat njihovo znanje i profesionalnost u područjima za koje sam svjestan da je moje znanje u najmanju ruku oskudno.
No u onome čime se bavim, loši su i ne nemaju najmoderniju opremu baš suprotno tome.
To je samo jedna stavka u njihovoj bogatoj ponudi. Možeš li nam, s obzirom da si upućen u njihovo poslovanje, malo pojasniti kojom se to najmodernijom opremom oni koriste da su tako egzotični a ja ti pošaljem linkove makar 3 servisa s istom.
Alvin je offline   Reply With Quote