View Single Post
Staro 28.03.2020., 17:45   #2374
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Pa meni bi bilo zanimljivo da je testiram 5 min. Mogao bi ti donijet leopold da isprobaš jer vidim da u Splitu. Čisto jer sam za varmillo čuo dosta hvale al nisam ih nikad probao. Ali s obzirom na trenutnu situaciju, mislim da to možemo ostavit za drugi put
Može, zašto ne, čim ovo prođe


Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
EDIT: Po pitanju tipkovnica koje si imao, kod mene je donedavno bila Anne pro 2. Koja osim što mi je dokazala da mi je išta ispod TKL layouta neupotrebljivo, također bila i veliko razočaranje po pitanju ergonomije. Ima takav prirodni nagib da su mi prsti doslovno zapinjali o keycapove.
Meni je 60% isto mala, nedostaju mi arrow keysi najviše. Anne Pro to još nekako i rješava, no ne odgovara mi što arrow keyse moraš repetitivno pritiskati (nema mogućnosti da se drži tipka). Iz tog razloga sam pokušao sa 65% Keychronom. No tu je jedan drugi problem—ne paše mi što nema razmaka između entera i Pg Up, Down, Home, te prsti završavaju na njima, umjesto na enteru. Vjerojatno bi se navikao, no nedostaje mi žlijeb između entera i tih tipki. Zato mi odgovara Varmilo kojeg sam uzeo. Format malo kraći od TKL, ali i dalje dovoljno kompaktno da ruka na mišu ne ide previše desno.

Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
U drugu ruku, kailh box white switchevi u njoj su me apsolutno oduševili. Sad bi još volio probat one kailh navy ili jade green, pa bi možda naručio jedan set i malo lemio po starom ducky-u.
Da, Kailh Brown mi je dosta dobar bio, iznenadio sam se kako fino leže i rade pod prstima.
MarioEf je offline   Reply With Quote