View Single Post
Staro 27.06.2018., 23:40   #1136
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Spire CoolGate 2.0 mini review:

U kratko, užas ne kupujte.

Mounting:
Nakaradno.
Vide s kojima se prićvršćuje backplate(s kojim se satareš da pogodiš rupe) nemaju gumice na sebi, tako da sam poderao malo bakra sa matične, srećom nije bilo štete jer sam skužio na vrijeme da grebe. Morao sam posegnuti za O-ringovima sa tipkovnice da bi sam napravio izolaciju, i spasio možebitnu kritičnu štetu matične.

Dalje support bracket je užasan, hladnjak na sebi ima jednu "vidu" koju moraš gađat sa dva odvojena bracketa i nije baš toliko jednostavno jer rupe na bracketu nisu dovoljno velike, no to nije problem ko što je problem što se ta vida ne zateže, tako da hladnjak klizi po procu i kad je sve najjače zategnuto.... dakle takneš ga dok vadiš memoriju on klizi po procu...
Fan se montira nekim metalnim žicama, ne drži čvrsto al aj okej je, lagano je za stavit

Dizajn: 3-4 cm je širi nego što je potrebno al je plići nego što bi valjalo. Fan ima neku ružnjikavu plavu gumu al whatever bar ne vibrira, veći je problem to što je površina koja se prislanja na proc manja nego površina procesora, sa strana strši, sredina preuska.

Glasnoća:
Jedina stvar koja je OK, na 100% je skroz prihvatljivo, čuje se al tiho jako

Performanse,
Prime95 i5-7500 100% FanSpeed
Intel Stock 71°C
Spire CoolGate 2.0 63°C

Idle 30°C, ambient 24°C

Fan je jedina stvar koju cu pohvalit, on je dobar, tih, ne vibrira. Performanse, pošto nije OC meni su osobno prihvatljive, za OC necu garantirat, al imam osjecaj da nece na dobro , mounting užaš

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 27.06.2018. u 23:50.
OuttaControl je offline   Reply With Quote