View Single Post
Staro 18.10.2006., 00:13   #107
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor destroyer Pregled postova
Evo da se i još pokoji ovisnik javi...

Night Elf Priest 60 na Khadgaru
još sam uvijek jadan i skupljam tier0 stvari... Bio bih i full epic da je igra stvarno moja... (sharam account sa bratićem, a igra je ustvari full njegova i on plaća pa se ne mogu žaliti)...
Što se tiče zgrtanja para, meni je išlo jaaaako jadno do lvl 40... do lvl 30 jedva sam skupio za magije, a i nije mi uvijek bilo dosta... Od lvl 30-40 sam skupio nekih 30g a ostalih 60 su mi posudili likovi iz guilda.. to sam uspio vratiti u roku 2 tjedna i odonda sam samo razvijao tailoring, a enchanting sam zanemario. Na lvl 50 sam počeo samo disenchantati i ovo garantiram iz iskustva -> disenchanting su najveće pare od svega, pogotovo kad se radi Strat/Scholo/BRD/BRS i slično... Kad droppaju epic, onda se prodaje na AH (ako je BoE) a ako ne, onda je disenchant isto dobar..

Flare, slažem se s tobom da je hilanje najbolje, a i night elf priestovi su najbolji kad neko napravi glupost, samo se sakrijem i onda ressam kad su svi : suicide
svaka cast ja sam na 30-40 lvl imo moza oko 10ak golda, he, upoznao sam se sa jos jednim frajerom iz zagreba kaj je isto igro pa smo si uvijek pomagali.
Nikad mi nije islo previse to skupljanje para.
Inace ja sam neaktivan vec par mjeseci al sad me u ovo vrijeme nostalgija hvata, a cura mi misli kupit pre-paid za rodendan pa eto,nadam se da se vracam uskoro i da cu se pripremit za burning crusade.
Kazu u algoritmu da dolazi pocetkom prosinca, pa eto,ak se ko nije predbiljezio dobro je znat da moze.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote