View Single Post
Staro 10.02.2018., 10:24   #114
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Roso
Ko zna, možda si i MI kupimo 4 do 5 godina dominacije kukanjem i kmečanjem da ĆEMO otići iz F1. Imamo MI još podosta od VAS naučiti

Šalu na stranu, nitko od Odronde nije očekivao da će ponoviti 1988-1991 period. Ali nitko nije ni očekivao da će 3.godinu biti gori nego u prvoj...

Nadalje, izbor motora je bio kakav je bio. I veselimo se odlasku Odronde a ne dolasku Renaulta. Što nisu digićki lopovi dali motor? Trta malo bila da nebi bili konkurencija. Isto vrijedi i za Mečku. Lakše davat motore nekom tamo Sauberu i Haasu ili Williamsu i Indijancima kojeg vide na utrci jednom kad ih za krug prelaze vlastiti motor je opcija, ali do tada treba preživjeti. McLaren je velika momčad, ali isto tako veliko i troši.

Stoga, ovo je korak naprijed. Momčad se doslovno resetirala i ide ispočetka. Možda nešto bude, možda ne bude. Možda kapne naslov 2021, možda bude 20 godina suše kao što je i Ferrari imao...

Na kraju dana, i Ferrari i McLaren jednako dugo nemaju naslove. Obje momčadi su bile blizu i daleko zadnjih godina pa je Red Mulj nekako uspio iščeprkat naslove.

Osobno, za mene u ovom sportu, isto mi je 2.mjesto i 5.mjesto jer naslov nije. Ionako se toga nitko neće sjetiti za 10 godina tko je bio 2.
Dok mi nije isto 5.mjesto i predzadnje mjesto.

Eto, malo subotojutarnjeg ranta

@Explorer
Dogodilo se to da je Mercedes zavrnuo pipu. 2013 su rekli da ugovor od 10 godina koji je potpisan 2005 prestaje važiti i da ga Merc neće produžiti po tim uvjetima nego bi ugovor bio drugačiji i puno skuplji. Ron se okreće Odrondi i Mečka zavrće know-how pipu još jače.

Veliki problem našamarat nekoga kome su ruke svezane iza leđa.

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 10.02.2018. u 10:31.
Brko je offline   Reply With Quote