View Single Post
Staro 11.09.2014., 14:57   #46
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Drugari, monogo lupetanja na jednom mestu, gde nema osnove.
Slažem se, stvarno si pretjerao.

Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
35% su bolje perfomanse, eto neka Milntije koji je počeo da kenja sve ovo pita njemu dargog drugara Pericu zašto je to tako, ja se odjavljujem.
Nisam ja počeo da kenjam nego ti. Ko je otvorio temu?

Očito nisi čitao ništa osim svojih postova, bar ne s razumjevanjem. Gdje sam ja pominjao performanse?

Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Neka pita i nek s emane teorije bez iskustva, kad psotoji praksa koja kaže ono o čemu sam pokrenuo temu.
Zašto se ne obraćaš meni direktno nego preko "treće strane"?

Evo ja pitam tebe i od tebe očekujem odgovor, pošto si ti očito potkovan i teorijom i iskustvom. Na koji način su iskorišteni ti dodatni pinovi i čemu konkretno služe?


Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Nije glupost, nije fake, i ne lupetajte molim Vas.
Nema potrebe da me persiraš, na forumu smo svi jednaki.


Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Ne bih se javio da nisam okrenuo nekiliko telefona, dao proc i ploču da se to proveri,
Imaš moj broj pa de okreni i moj telefon da mi pojasniš u čemu je fazon.

Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
pripremio ploču i proc za najboljeg ocera na našem regionu, koji je već imao priliku da se upozna sa pričom, sa njemu bliskim kontaktim, tj. ocerima koji su to u Rusiji već probali iza zatvorenih vrata pre NDA-a.
Kad je to i ko testirao opet ne daje odgovor na pitanje za šta su ti dodatni pinovi konkretno namjenjeni. Intel kao proizvođač nigdje nije dokumentovao (u dokumentima dostupnim javnosti) o čemu se radi. Jedino ako ASUS nema neke ekskluzivne veze sa Intelom, preko tebe vjerovatno.

Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Shodno tome nemojte lupetati dok ne vidite i sami rezultate kojih će za koji dan biti pregršt
Po n-ti put. Niko ovde ne spori rezultate tamo nekog OC-a nego izražavamo sumnjičavost prema tim extra-mega-giga-dodatnim pinovima.

Dakle, da rezimiramo. Od tebe svi očekujemo jedan fin, konkretan odgovor, kojim ćeš nam objasniti šta su ti pinovi i čemu služe. Mislim da ti to neće biti problem pošto si već okretao neke telefone. Svi smo radoznali.
Milentije je offline   Reply With Quote