View Single Post
Staro 14.09.2010., 16:32   #143
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ima li nekoga tko destinira blizu Kolarove (Volovcica) ulice/kvarta?

Prijatelj je tamo vodio poslovne partnere na rucak i bas na Pizzu. Prijatelj je covjek na mjestu, ali najveca skrtica kad se radi o hrani. To pisem jel mu to i u lice kazem, i skoro da je imun da tu izjavu jer nisam jedini koji je upucuje.

Uglavnom, neko vrijeme nas je odvlacio tamo kad je na njemu bilo da casti. Pizza pune velicine (nije sala) 15 ili 18kn, nisam vise siguran, jer proslo je ohohoho vremena. Fora je bila ako u podrumu jedete - nalik na neki ribarski restoran iz epizode Alana Forda - onda je sve u pola cijene. Ako pak idete na kat u pravi restoran, onda je ista Pizza pune cijene

Pizza je bila narodna Pan~Pek kategorija, nista posebno, za klasu iznad kucne po tijestu, ali sve ostalo tipa kiosk kvalitete.

Kuhinja se uredno vidi kompletna ako se sjedi za prvim stolom! Usao sam jednom samo provirio i izgledala je kao neki bunker kakve imaju one male kuhinje koje rade hranu iskljucivo za dostavu. Ziva komedija je mjesto i kako skrti ljudi mogu pronaci nevjerovatna mjesta za ustedu. Valjda je netko bio tamo, pa zna o cemu pricam?
ja sam prek pruge na ferenščici... još uvijek stoji to u podrumu, ne znam sad kak se zove, a imaju novost u ponudi peka-na-vrata

hoba, tele, svinja... šta god dok god uzmeš minimalno 1kg i naručiš tipa dan prije.

mislim da dobiješ kilu hobe za nekih 70-80kn na vrata sa krumpirima.
syss je offline   Reply With Quote