View Single Post
Staro 12.09.2010., 21:43   #116
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Da,treba etiketiranje jer neki ljudi nežele kod nekih ljudi ić jest. Ja osobno nemam takvih problema ali vjeruj mi ima ljudi,i to jako puno kojima bi ova informacija bila vrijedna.

DAKLE,probao sma pizzu iz dvojke. Neznam dal trebam spominjat retardirane ljude na telefonu,čekanje od dobrih sat vremena do dolaska il samo da se koncentriramo na pizzu. Ajmo na pizzu.

Iako baš i nije bila najugrijanija stvar koju sam danas strpo u usta(što me ne čudi pošto se dvojka očigledno premjestila u Čitluk),moram priznati osto sam više ugodno iznenađen nego neugodno. Rubovi su bili jače zapečeni,što volim kad je vruće a nevolim kad je hladno. Daje naznake jako dobre pizze tamo. Ukus je spojen sa onim tradicionalnim od mješane(što se svako rođen 80-82 može sjetiti iz djetinjstva) sa lukom kulenom(spigani znaci domaci,nije seka il ostalo smece) i špekom. Uglavnom "komponente" djeluju sviježe i dobro su ukomponirane,pogodne za svaku mesoždersku gubicu. Veličina je onak,neš veća od nekakvog standarda koji vlada u zg kod vulgaris catteringa. Uglavnom sestra mi je maznula dve šnite a ja sam se fino najeo od ostatka.

Popravili su se,no konačni dojam bude bio quattro formaggio tamo na licu mjesta

SLIKA
trouble je offline   Reply With Quote