View Single Post
Staro 12.09.2010., 19:55   #106
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Poprilican sam ljubitelj pizze i dugo mi je trebalo da nađem pizzeriju po mom ukusu. Ne volim sunku narezanu na "trakice", ne podnosim niti one pizze u koje stavljaju sunku za pizzu i zamjenu za sir (jako popularni sastojci kod dostava iz garaza kakvih ima po cijelom gradu).
Dugo sam zalazio u Nokturno, medjutim cini mi se da je kvaliteta hrane zadnjih godina tamo opala, a i događaju im se sramotni propusti prilikom posluzivanja tako da tamo vise ne idem vec jedno duze vrijeme.
Ok su mi 6ica na Kvatricu, Pizzicato u Gundulicevoj mi nije bas bio nesto, kad sam bio zadnji put u Dvojci isto je bilo OK (a bila je jedno vrijeme na jako losem glasu), dobre su i Da Vinci na Crnomercu i Mangiare u Tkalci,
Ipak, moj izbor je pizzeria Sestine na kutu Draskoviceve i Vlaske, iako im je i mijesana vrlo dobra, njihova pizza prsut + rikola mi je najbolja koji sam negdje vani pojeo.

Inace je domaca prvi izbor, pogotovo kad se pece u nasoj staroj pecnici doma tako da tijesto odozdola bude hrskavo. Doduse nisam bas ljubitelj natrpavanja pizze prst debelim komadima kobasica i speka.
morph je offline   Reply With Quote