View Single Post
Staro 12.09.2010., 20:41   #104
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Bio u Dvojki u 5. mjesecu kad se našla ekipica sa foruma i mogu reći da im je pizza dosta dobra (iz izloga broj dva izabrao sam Diavolo ), uz točeni Heineken - milina
Tvoja (po WW vokaciji wrestlera) idealna pizzerija bi trebala biti DG. Upravo za nju mnogi pitaju jer je navodno ( po tko zna koji put) zatvorena ili otvorena ili zatvorena... vise nitko ne zna.

Ali zadnji period je interijer sve vise slicio Kickbox "ateljeu" uz dostatnu kolicinu relikvija po zidovima

Jako kvalitetno tijesto i to inzistiranje na istoj recepturi, ali sramotna ponuda od 8 ili 10 zacementiranih pizza iz ponude na kojima inzistiraju i nema nikakve improvizacije! Vlasnik se pohvalio tradicijom DE ugostiteljstva i doista je tako izgledao na prvi dojam. Ali sramocenje koje su sebi radili uz selekciju konobara .... blago receno ih je doveo na ruglo glas.

Zamisli kad ti dodje konobar koji je sa svima na Ti ili pocinje : stari nemamo ti mi takvu pizzu

kAtAsTROfA !

Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Svakodnevno prolazim po Vlaškoj, ali nisam primjetio Veneru. Oni imaju manji prostor / u haustoru su? Ne znam kako vi, ali meni je pizza iz medvedgrada odlicna, doduse mala i skupa.
Tocno par koraka prije placa, na suprotnoj strani banke. Imas opticara i (mislim jos uvijek) golf ducan i ili neki sportski jednako bonitetan motivom ducan. Uglavnom 120 i neki kusur ti je tocan broj. Izvana odmah stoji ne mozes promasiti. Mislim da imaju (ako bas hoces) i normalno tijesto, ali specijalnost i razlog zasto su pokrenuli je bas integralna moka i pizza.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 12.09.2010. u 20:49. Razlog: dodani odgovor Fran123456
Visage je offline   Reply With Quote