View Single Post
Staro 18.03.2010., 14:25   #65
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Nosorog Pregled postova
Slazem se. No, ne treba svakome armirano-betonski temelj kao postolje monitora.
Da netko ne bi krivo shvatio > ne mislim ja nikoga odgovarati od kupovine ili dosoljavati nadolazecim vlasnicima njihovu kupovinu. Samo komentiram ocajno lose postolje. Vec sam prije kritizirao postolja i plastiku novijih Viewsonica i to onih koje sam personalno gledao, tako da me ovo previse i ne cudi. Jako njezna plastika i vrlo lagana kucista. No zato je vecina njihovih TN-aca jako solidne kvalitete slike. Barem novije modele koje sam imao priliku vidjeti.

Monitor ima odlicnu cijenu i vjerovatno ce zadovoljiti solidan broj vlasnika. Samo kad bi vise monitora slagao uz ovakva postolja, to bi bilo blago receno nepodnosljivo. Cim je tako gibasto, onda znam da ce daviti i preciznost centriranja. To je gnjavilo i gnjavi i mnoge Dell-ove... da nebude zabune da je to samo Viewsonicova boljka.

drugi dio komentara...

CNET niti ima metodologiju testiranja niti oni uopce nesto testiraju. To su sve populi telegramski osvrti na proizvode koji su se pojavili i oni ih samo predstavljaju. Uz ono malo subjektivnog dojma i znanja koliko ti voditelji mogu ponuditi. Znaci neobavezno usputna dojava o novim proizvodima uz mozda koju relevantnu naznaku karakteristike modela ili neke mane.
Visage je offline   Reply With Quote