View Single Post
Staro 24.04.2008., 02:07   #35
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ovako - friendly advice, nikad, ali *nikad* to neces moci sprovesti do mozgova tih 99.79% (krivi ti je postotak, a ionako je 47.43% statistike potpuno izmisljeno ) populacije ovdje. Nije to nista lose, nego samo ti kazem da stedis tipkovnicu.
Hm, ne volim se cesto mjesati u rasprave. ali mislim da je i tebi postotak kriv. Zadnjih mjeseci sto sam aktivnije na forumu (a i par godina ga pratim) vidim istih 10-15 ljudi koji pricaju takve stvari. OC, cipovi na memorijama, voltaze u tisucitim djelicima, temperaturne razlike u kelvinima i slicno. Nazalost, pri takvoj jednoj raspravi user Pyglimion je baniran, jer modovi razlucuju spam (povremenih korisnika) od spama ovih "konstantnih" usera. Gdje se potonjima naravno on cesto tolerira.
Sto se tice ostatka populacije, moram pohvaliti forum u cjelosti jer mi gotovo uvijek ekipa pomogne u mnogocemu - kada naucim filtrirati ovu "nista ispod 3850 i 8800gt ti nece vrtiti UT3", "ako imas 600kn, dodaj jos toliko pa kupi pravu karticu" i "46 stupnjeva ti je previse za procesor, kupi kuciste od 800kn i suriken ninju z9000 LED-pasive with vent cooler"
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote