Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 07.12.2013., 10:20   #6884
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Evo s obzirom da sam totalno neupucen u ovo podrucje trebam savjet. Situacija je sljedeca, imam trenutno Samsungov Led TV, model EH37ES5500, mede8er 500x, i uskoro ce stici PS4. Planirao sam si uzeti neke zvucnike za to sve, pa me zanima sta je kvalitetno, a da nije nesto ekstremno skupo. i jel trebam samo zvucnike, ili i pojacalo i eventualno jos nesto? Sto se tice cijene, govorimo o oko 2000kn. U Osijeku sam pa bi mi najbolje bilo vidjeti trgovine koje su tu u blizini.

Eto unaprijed se zahvaljujem na savjetima

Trebaš i pojačalo.

Kvalitetno i ne ekstremno skupo? Svi mi kvalitetu doživljavamo drukčije pa i imamo o čemu filozofirati, no skupo je barem pojam koji možeš dočarati brojem a bojim se da 2000 kuna koje si naveo pripada doslovno u kategoriju najjeftinijeg i u pravilu razred koji bih uvijek izbjegavao.
Neki dan me nazvao kolega i pitao slično pitanje sa sličnim zahtjevom i sličnom cifrom, moj savjet je bio da si kupi mikro ili mini sustav i bira prema osobnom nahođenju jer nažalost neku kvalitetu za te novce ne može kupiti ako je kriterij isključivo novo.
Juan je offline   Reply With Quote